Тижня безпеки дорожнього руху

20.05.2021

Відповідно наказу відділу освіти,культури,туризму,молоді та спорту Великобийганської сільської ради(07.05.2021 № 142)Про тиждень безпеки дорожнього руху з метою посилення профілактичної та роз'яснювальної роботи, підвищення рівня культури поведінки дітей на дорогах та закріплення знань Правил дорожнього руху у Гутівській гімназії з 17 по 20 травня 2021 року пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху. Відповідно до тематики Тижня в школі проводилися ряд масштабних та інформативних заходів, націлених на підвищення обізнаності та усвідомлення найгостріших проблем безпеки дорожнього руху.

На загальношкільній лінійці «Знай та вивчай Правила дорожнього руху» вчитель основ здоров'я Кулчар - Баркасі Габріелла та учні 8 класу ознайомили присутніх з історією виникнення Правил та необхідністю їх дотримання. Цікавинкою була інтерпретація значень дорожніх знаків щодо шкільного життя. Також дирекцією школи було представлено план заходів у рамках Тижня. Шкільний бібліотекар підготувала виставку інформаційних матеріалів «Правила дорожні знать повинен кожний».

Всі заходи під час проведення Тижня безпеки дорожнього руху пройшли на належному рівні. Кожен день був цікавим, корисним та різноманітним.

Заходи, які були проведені з 17.05.2021 р. по 20.05.2021 р. дали змогу дітям одержати достатньо знань щодо бережливого ставлення до свого здоров'я та оточуючих людей.

Створено за допомогою Webnode